Co oferujemy

Usługi dźwigowe

Przy pomocy profesjonalnych maszyn i sprzętów naprawdę można ułatwić sobie życie. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości dźwigów możliwe jest szybkie i łatwe przeniesienie ciężkich elementów. Tego typu usługi dźwigowe przydają się szczególnie w trakcie budowy domów, dróg, czy też różnego rodzaju prac renowacyjnych. Wynajęcie specjalistycznego sprzętu z firmy Coman z pewnością Państwa usatysfakcjonuje – zapewniamy niewygórowane ceny usług dźwigowych oraz fachową obsługę operatorów maszyn. Posiadamy sprzęty o różnym udźwigu i różnych wysokościach wysięgników.

Chętnie pomożemy w:

  • załadunku i rozładunku towarów
  • montażu i demontażu różnorodnych konstrukcji
  • przenoszeniu maszyn

Transport HDS

Pojazdy wyposażone w dźwigi HDS są powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej, m.in. na niewielkich budowach, na których nie jest konieczna obecność dużego dźwigu. Ułatwiają rozładunek samochodów ciężarowych, a także transportowanie ciężkich elementów budowlanych, takich jak cegły, zaprawy murarskie i kostka brukowa. Korzystanie z transportu HDS zdecydowanie ułatwia pracę ekipom wykonującym pracę w trakcie budowy domu, czy też generalnego remontu. Transport HDS jest przydatny również w innych branżach, przykładowo w leśnictwie, górnictwie, czy też w pomocy drogowej. Tego typu maszyny mają wystarczający udźwig, aby przenieść auto, które uległo awarii lub ułatwić wycinkę drzew. Jeśli chcieliby Państwo wynająć sprzęt do transportu HDS, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zaplecze budowy

Prace budowlane należy rozpocząć od przygotowania solidnego zaplecza, dzięki któremu wszelkie czynności będą przebiegać sprawnie i bezproblemowo. Zaplecze budowy powinno składać się z elementów takich, jakogrodzenie, instalacje elektryczne, wodne i gazowe, składowiska niezbędnych materiałów oraz przystosowanie odpowiednio skonstruowanych dróg i przejść na danej przestrzeni. Rozmieszczenie maszyn i wszystkich innych używanych sprzętów powinno być zgodne z obowiązującymi zasadami, aby fachowcy zajmujący się wykonywaniem prac mogli bez problemów realizować zadania. Dzięki oferowanym przez firmę Coman usługom dźwigowym zagospodarowanie przestrzeni budowlanej i przygotowanie niezbędnej infrastruktury to nic trudnego – transport hds umożliwia dostarczenie kontenerów i maszyn w dowolne miejsce.

Transport materiałów

Dostarczenie materiałów potrzebnych do realizacji planu budowlanego to bardzo ważny etap, od którego zależy powodzenie całego zlecenia. Przewiezienie dużych ilości żwiru i piasku wymaga właściwego rodzaju sprzętu – wywrotek i ciężarówek przystosowanych do transportu hds. Nasza firma oferuje transport materiałów na dowolny plac budowy, gwarantujemy w pełni profesjonalną obsługę. Posiadamy maszyny, dzięki którym przewiezienie materiałów sypkich niezbędnych w trakcie budowy nie sprawia żadnych problemów. Zapewniamy, że wszystkie materiały zostaną dostarczone na czas

Prace na wysokościach

Firma Coman oferuje usługi dźwigowe na terenie Warszawy, dzięki którym prace na wysokościach moga być wykonywane bardzo sprawnie i kompleksowo. Nasz sprzęt posiada spory zasięg, dlatego istnieje możliwość realizacji prac budowlanych w dowolnym miejscu. Gwarantujemy obsługę doświadczonych operatorów dźwigu, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Jeśli planują Państwo wykonanie prac na wysokościach i chcieliby Państwo skorzystać z usług dźwigowych, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Prace budowlane i prace ziemne

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania wszelkiego rodzaju robót ziemnych. Oferowane usługi dźwigowe umożliwiają nam sprostanie wszystkim wymaganiom poszukujących rzetelnej obsługi klientów. Nasz sprzęt udostępniamy w konkurencyjnej cenie – dzięki tym maszynom istnieje możliwość sprawnego stworzenia wykopów, nasypów z ziemi oraz wyprofilowania podłoża w celu przygotowania go do dalszych prac. Zapewniamy, że prace budowlane wykonane przy pomocy sprzętu i pracowników z naszej firmy będą wykończone perfekcyjnie.

Rozbiórka budynków

Zdarza się, że wieloletnie użytkowanie budynku przyczynia się do doprowadzenia go do bardzo złego stanu. W takim wypadku najlepszym wyjściem jest decyzja o rozbiórce, aby budynek nie był zagrożeniem dla osób, które z niego korzystają. Podczas tego typu rozbiórki warto skorzystać z profesjonalnych usług dźwigowych oferowanych przez firmę Coman z Warszawy. Dzięki pomocy specjalistów, przy wykorzystaniu posiadanych dźwigów i transportu hds możliwe jest szybkie dokonanie rozbiórki starych i nie nadających się do użytku domów, magazynów, czy też innych budowli.