Transport HDS w przemyśle drzewnym

Transport HDS jest bardzo często używany w różnych gałęziach przemysłu – m.in. w przemyśle drzewnym. Wycinka drzew wiąże się z koniecznością przenoszenia niekiedy bardzo ciężkich elementów, dlatego ważne jest, aby używany przy tym sprzęt był w pełni niezawodny i skuteczny.

Decydując się na skorzystanie z usług dźwigowych przy pomocy transportu HDS należy zwrócić uwagę na stan techniczny maszyn, a także na wszelkiego rodzaju atesty, które dopuszczają je do użytkowania w terenie. Wypożyczając ciężarówkę z transportem hds od firmy Coman z Warszawy mają Państwo pewność, że każdy element został dokładnie sprawdzony. Przetransportowanie wyciętych gałęzi i pni drzew nie sprawi nam najmniejszych problemów – posiadamy pojazdy o naprawdę dużej nośności.

Dzięki profesjonalnemu transportowi hds możliwe jest załadowanie i dostarczenie drewna w dowolne miejsce. Stanowi to niewątpliwie duże ułatwienie – nie musimy wynajmować ciężarówki i dźwigu osobno, a wszystko zostanie załatwione bardzo sprawnie przy pomocy jednej maszyny.